درباره ربات تعیین وقت سفارت ایتالیا

شما می توانید از طریق ربات تعیین وقت سفارت ایتالیا که توسط برنامه نویسان با تجربه نوشته شده و در اختیار شما قرار داده خواهد شد اقدام به گرفتن وقت سفارت کنید که بسیار کار آسانی میباشد و امکان گرفتن وقت از طریق نرم افزار 99% میباشد. این ربات طوری طراحی شده است که به صورت اتوماتیک...

ادامه مطلب ...

اپلیکیشین راهنمای وقت سفارت

اپلیکیشین راهنمای وقت سفارت را به آسانی از کافه بازار دریافت کنید و خودتان اقدام به اخذ نوبت سفارت نمایید. به کمک این برنامه همیشه از زمان نوبت دهی سفارت ها آگاه خواهید شد.

ادامه مطلب ...
12

خبرنامه وقت سفارت ایتالیا | عضو شوید و از اطلاعیه ها با خبر شوید

جهت آگاهی از روش های جدید تعیین وقت سفارت ایتالیا، اخبار و اطلاعیه های سفارت و زمان باز شدن وقت های سفارت در خبرنامه رایگان سایت عضو شوید.

وقت سفارت ایتالیا

ویزاي توریستی ایتالیا، شامل افرادي می شود که با هدف گردشگري، قصد اقامت چند روزه تا سه ماهه را دارند. فراموش نکنید که ویزاي توریستی به شما اجازه ي کار نمی دهد و براي اشتغال در ایتالیا، احتیاج به صدور مجوز کار دارید.

 

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09195080551 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

وقت توریستی و تجاری ایتالیا برای تیرماه و مرداد ماه 97 موجود است

 

اولین مرحله براي درخواست ویزاي هر کشوري، تکمیل فرم تقاضاي ویزا ست. این فرم را می توانید از بخش روادید کنسولگري سفارت ایتالیا در تهران تهیه کنید؛ فرم باید در دو نسخه و براي هر فرد به طور جداگانه تکمیل شود.

توجه: از کلیه ي مدارك باید فتوکپی داشته باشید؛ اصل مدارك به شما بازگردانده می شود و کپی آن ها براي بررسی نزد بخش روادید می ماند.

روادید عادي جهت والدین فرزندان مقیم ایتالیا: 1- فرم درخواست روادید به زبان لاتین با ذکر تاریخ امضاء و شماره تلفن و دو قطعه عکس، 2- گذرنامه با حداقل دو ماه اعتبار پس از پایان اعتبار روادید 3- فتوکپی اجازه خروج، همراه با ترجمه رسمی ایتالیایی آن 4- فتوکپی بلیت هواپیما با قید تاریخ رفت و برگشت 5- دعوتنامه از طرف فرد مقیم 6- فتوکپی شناسنامه پدر و مادر و ترجمه رسمی آن 7- اصل گواهی صادره از اداره پلیس محل اقامت دعوت کننده و فتوکپی آن، دال بر توانائی به عهده گرفتن مخارج مربوط به مسکن، توانائی مالی و بازگشت به کشور مبداء 8- فتوکپی اجازه اقامت معتبر دانشجوي ایرانی دعوت کننده روادید عادي شینگن ، اعتبار 90 روز اقامت ، براي یک یا چند بار ورود ، ظرف شش ماه ، دارنده این نوع روادید مجاز به ورود به کلیه کشورهاي عضو شینگن

است.

روادید شینگن با محدودیت ارزي با اعتبار حداکثر 90 روز اقامت ، براي یک یا چند بار ورورد به کشورهاي قید شده در ویزا است.

روادید ملی - بدون محدودیت زمانی حداکثر 90 روز اقامت دارنده این نوع روادید مجاز است فقط به کشوري که برایش ویزا صادر شده وارد شود.

روادید تکمیل شده ، یک قطعه عکس ، گذرنامه ، شناسنامه ، در صورت تاهل گذرنامه

تحصیلی : ثبت نام خارجی ها در دانشگاه هاي ایتالیا براساس بخشنامه وزارت امور خارجه ایتالیا انجام می شود. این بخشنامه هر ساله در فصل بهار به سفارتخانه هاي ایتالیا ابلاغ می گردد. شرط ورود به دانشگاه هاي ایتالیا : قبولی در آزمون زبان ایتالیایی که سفارت برگزار می کند . آزمون داراي دو بخش شفاهی و کتبی است . فقط قبول شدگان در بخش کتبی می توانند در مصاحبه شرکت نمایند . جهت شرکت در آزمون دارابودن دیپلم متوسطه نظام قدیم و با گواهی دال برپایان دوره پیش دانشگاهی الزامی است. صدور روادید دانشجویی منوط به اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر و ارایه ضمانت نامه مالی از طرف متقاضی است . افرادي که مراحل مذکور را با موفقیت طی نموده اند ، بین ماههاي اگوست و سپتامبر روادیدشان صادر می گردد . صدور این روادید به متقاضی امکان می دهد که در امتحان ورودي دانشگاه مورد نظر شرکت نموده و پس از قبولی در امتحانات ، در آن دانشگاه ثبت نام نماید . جهت اطلاعات تکمیلی ، براي ثبت نام در کلاسهاي زبان ایتالیایی که در سفارت ایتالیا برگزار می شود ، می توانید با سفارت تماس بگیرید.

بازرگانی : فرم شناسنامه همسر ، فتوکپی صفحات اول گذرنامه ، نامه درخواست صدور روادید که در آن موقعیت شغلی متقاضی ذکر شده باشد.

اعضاي هئیت مدیره و متقاضیان شرکت : کپی و اصل مدارك رسمی دال بر فعالیت متقاضی در ایران . یا معرفی نامه از طرف مدیر شرکت که در آن موقعیت شغلی نامبرده و دلایل سفر او ذکر شده باشد ، کپی و اصل مدارك دال بر روابط تجاري بین شرکت ایرانی و شرکت ایتالیایی دعوت کننده ، پرداخت بیمه مسافري.

ترانزیت 2 :قطعه عکس ، فرم سفارت ، فتوکپی بلیت تائید شده ، ترجمه ( به ایتالیایی و فتوکپی اجازه خروج و مدارك ارزي دال بر دارا بودن میزان ارز لازم و کافی براي تمام مدت اقامت در ایتالیا ، گذرنامه با 2 ماه اعتبار ، فرم روادید پر شده به زبان ایتالیایی با تاریخ ، امضا و شماره تلفن.

 

نکات مهم

توجه :کلیه مراجعین هنگام درخواست روادید ، نوع ویزاي درخواستی را دقیقا قید نمایند، فرم ویزا را خوانا و بدون خط خوردگی پر نمایند. روادید شینگن باید از کشوري که مقصد اصلی مسافر است صادر شود.

توجه : فقط افرادي که داراي دعوتنامه از شرکتها ، موسسات دولتی و خصوصی یا اشخاص حقیقی مقیم ایتالیا می باشند می توانند ، جهت اخذ ویزاي شینگن به این کنسولگري مراجعه نمایند . جهت مصاحبه می توانید هر روز به جز جمعه و شنبه - از ساعت 8.30 الی 11 به سفارت مراجعه نمایید.

تذکر : داشتن روادید تردد فرودگاهی براي ایتالیا الزامی است و افرادي که قصد عبور از یکی از فرودگاههاي ایتالیا را دارند ، حتی براي توقف چند ساعته ، باید قبلا روادید تردد را از کنسولگري ایتالیا کسب کرده باشند.

 

جهت تعیین وقت سفارت ایتالیا (توریستی و تجاری) کافیست یک اسکن یا تصویر از صفحه اول پاسپورت خود را به شماره همراه 09195080551 ((فقط جهت ارسال پاسپورت و نه تماس)) در واتس اپ ارسال نمایید. پس از تعیین وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

 

اطلاعیه وقت توریستی سفارت ایتالیا

آموزش گرفتن وقت توریستی سفارت ایتالیا
مسافران محترم و متقاضیان وقت سفارت ایتالیا از این پس می توانند با استفاده از اپلیکیشن راهنمای تعیین وقت سفارت خودشان نسبت به تعیین وقت سفارت ایتالیا اقدام نمایند.
مزایای این اپلیکشین:
1)  آموزش نحوه صحیح ساختن اکانت در سیستم سفارت ایتالیا
2)  ویدئو آموزش نحوه گرفتن وقت سفارت ایتالیا
3)  آموزش نحوه پر کردن فرم سفارت ایتالیا
4)  آگاهی از زمان باز شدن وقت های سفارت ایتالیا (اعلام زمان باز شدن وقت ها توسط برنامه)
5)  دریافت چک لیست مدارک مورد نیاز سفارت های مختلف به همراه آدرس سفارت ها
6)  آموزش نحوه گرفتن ویزا از کشورهای شینگن
7)  و...

لینک دانلود:

https://cafebazaar.ir/app/time.embassy.help/?l=fa

 

پشتیبانی ربات وقت سفارت ایتالیا

پشتیبانی 24 ساعته . شما می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

درباره ربات تعیین وقت سفارت ایتالیا

اپلیکیشن تعیین وقت سفارت ایتالیا را از کافه بازار دانلود کرده و خودتان اقدام به تعیین وقت سفارت نمایید. تعیین وقت به سرعت و با کمترین هزینه ممکن.

  • آموزش تعیین وقت ایتالیا + آموزش پر کردن فرم سفارت + ثبت نام در سیستم سفارت
  • لینک دانلود اپلیکشین در کافه بازار
رفتن به بالا